** Penzion Pohoda /ubytovanie Vejprty

Penzion Vejprty Pohoda
 
Penzión Pohoda sa nachádza v Krušných horách neďaleko najvyššej hory Krušných Hôr - Klínovec. Krušné Hory ponúkajú možnosť rekreácie aj aktívneho odpočinku a to nie len v zimnom období. Vlaková zastávka ČD je vzdialená 100m od penziónu a autobusová zastávka vrátane zastávky ski busu je priamo pri penzióne.

Krušné hory Pohoda Penzion Vejprty ubytovanie:
Penzion Pohoda má pre Vás pripravené ubytovanie v trojposteľových a štvorposteľových izbách v zložení: 3 štvorlôžkové izby (dvojposteľ - letiská a rozkladacia pohovka - ďalšia dvojposteľ), 2 izby trojposteľové (letisko a prístelka). Na každej izbe je televízor s DVD a pekné vybavenie. Sprchy a WC sú spoločné (v prízemí a suteréne). Zdarma dostupné Wifi pripojenie po celom objekte.

Ubytovanie Vejprty penzión v Krušných horách Pohoda:
Penzión Pohoda je novo zrekonštruovaný trojhviezdičkový rodinný penzión s veľkým výberom jedál z tradičnej českej i zahraničnej kuchyne. Reštaurácia sa nachádza v prízemí a je doplnená krbom, TV, DVD, rádio, CD, Jukebox. Súčasťou reštaurácie je samostatne oddelený priestor pre nefajčiarov.

Krušné hory ubytovanie Klínovec penzión Pohoda:
Pre návštevníkov možnosť pripojiť sa prostredníctvom WiFi na internet a to ako z izieb, tak z reštaurácie úplne zadarmo. Penzión Pohoda je jedno z mála ubytovacích zariadení v okolí Klínovce, ktoré ponúka možnosť kvalitného ubytovania s internetovým pripojením zadarmo.

Ubytovanie penzión Pohoda České Hamry Vejprty:
Krásne prostredie Krušných Hôr je tým správnym miestom na strávenie dovolenky na horách. Ubytovanie na horách Vám prinesie oddych od každodenných starostí a v tunajšej prírode načerpáte nové sily. Ski-areál Klínovec je najväčšie lyžiarske stredisko Krušných hôr. Nachádza sa 120 km západne od Prahy v blízkosti hraníc s Nemeckom. Lyžiarske trate všetkých druhov obtiažností sú pravidelne upravované. Oblasť je ideálnym miestom pre dovolenku jednotlivcov, skupín, ale aj pre rodiny s deťmi.
Penzion Vejprty Pohoda - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Vejprty Pohoda - hotel má reštauráciuPenzion Vejprty Pohoda - možnosť pripojenia na internetPenzion Vejprty Pohoda - k dispozícii letná terasaPenzion Vejprty Pohoda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Vejprty Pohoda - Iybz sú vybavené televízorom